Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Cześć! Tutaj Adam Jank. Adres mojej strony internetowej to: https://adamjank.pl.

Komentarze

Na moim blogu komentarze pod wpisami są wyłączone.

Media

Tylko ja wgrywam media na serwer strony.

Ciasteczka

Tylko ja loguję się na tę stronę.

Korzystam z bezpłatnej wersji wtyczki Google Analytics for WordPress by MonsterInsights. To popularna integracja narzędzi Google Analytics. Dzięki temu moja strona rejestruje typowe aktywności, jakie Google Analytics zbiera o użytkownikach.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem, jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Czasem pokazuję statystyki Google Analytics znajomym. Innymi danymi nie dzielę się z żadnymi podmiotami.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane zebrane dzięki Google Analytics są przechowywane na serwerach Google – potencjalnie w nieskończoną przyszłość. Kiedyś je pewnie skasują.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.